Teacher Profile

Ruby's picture
Email Teacher
Member Since: 2014  |  Last Sign-in: 22/04/2019

Nationality: American
I teach: ~ English ~
I Live In: Prague
Your first-hand experience really helps other students. Thanks!
Submit your review

I certify that I have taken lessons with this teacher, that this review is based on my own experience, that the review is my honest opinion of this teacher, and that I have not been offered any incentive or payment from the teacher to write this review.

Ruby

Nationality: American
I teach: ~ English ~
I Live In: Prague
Your rating: None Average: 5 (13 votes)
5

Hi! My name is Ruby. I'm an American native speaker offering English lessons on Skype and Zoom. I also do proofreading. At least 3 of my students have gotten jobs as a direct result of their lessons with me, one of which was in Ireland! I am TESOL/TEFL certified, meaning that I took a course to teach English, and I recently co-authored a textbook, Business English Vocabulary. I also studied English at Waikato University in New Zealand and I was a proofreader for three different English language newspapers in Bali. I look forward to working with you to achieve your goals in speaking, reading, and writing English.
Please contact me with any questions here or at rubympatterson@gmail.com.

Teaching Rates

Price for 45 minutes 400 CZK
Price for 60 minutes 450 CZK

Rates Additional Information:

Buy 10 lessons, get 1 free!

Lesson Reviews

Write a Review
5

Ruby mi ochotně a rychle zkontrolovala odborný článek a ještě mě povzbudila, což jsem potřebovala nejvíc :-)

Other comments

tereza1, Prague
5

Super spolupráce, potřebovala jsem rychle opravit chyby v bakalářce a Ruby mi pomohla a byla rychlá. Rozhodně doporučuji.:)

Other comments

5

Lekce s Ruby jsou uzasne. Aj moje prisernou anglictinu vylepsila tak, ze jsem zacala komunikovat. Dopoucuju.

Other comments

5

Spolupracuji s Ruby druhý měsíc na pokročilých konverzačních lekcích. Ruby je skvělá učitelka a lekce s ní jsou příjemné a velmi užitečné zároveň. Přirozeně rozvíjí dialog, nabízí vždy atraktivní téma k diskusi a citlivě a okamžitě mě upozorňuje na mé chyby. Díky tomu mám možnost okamžitě si je uvědomovat a korigovat svou řeč. Díky! Na každou další lekci se těším :-)

Other comments

5

Konverzace s Ruby mě moc baví, je jí dobře rozumět, při komunikaci v angličtině se teď cítím mnohem jistější. Doporučuji! :)

Other comments

5

Hledala jsem skvělého učitele angličtiny a našla jsem Ruby. Přizpůsobí se, je vtipná a příjemná a 45 minut vždy uteče jako voda. Velké plus je i to, že má příjemný akcent a je jí skvěle rozumět. Na lekce se vždy těším, bez váhání dávám 6 hvězdiček z 5 :-).

Other comments

5

Mluvila jsem anglicky hlavne v praci. Pak jsem zmenila zamestnani a s anglictinou byl konec. Po roce mi lekce s Ruby opet pomohly ziskat komfort v jazyce a hlavne se znovu rozmluvit. Ruby je mila a pohodova lektorka. Jestli nezmenim opet praci, abych mohla anglictinu opet vyuzivat, dopredu si planuju lekce s Ruby jeste zopakovat. Lekce jsou pohodove, zabavne a urcite obohati Vasi slovni zasobu. Za me urcite doporucuji :)

Other comments

5

Lekce s Rubby mi doslova zmenily zivot. Rozmluvila jsem se, ztratila zabrany
a ziskala jistotu.
Doporucuji hodiny s Rubby, je mila, vtipna, systematicka, pratelska.
Absolvovala jsem jiz mnoho kurzu, zadny z nich mi nedal tolik, jako ten s Rubby.

Other comments

5

Angličtina s Ruby je pohodová a plná legrace. Doporučuji všem, kteří se chtějí rozmluvit, zdokonalit nebo se jen naučit nová anglická slovíčka.
Musím podotknout, že Ruby je velice flexibilní - vždy se snaží přizpůsobit mým časovým možnostem, což velmi oceňuji.
Hledáte rodilou mluvčí? S Ruby neprohloupíte.

Other comments

5

Lekce konverzace s Ruby mi pomohly se v angličtině rozmluvit a nestydět se mluvit před rodilým mluvčím. Ruby je velice milá a sympatická.

Other comments

5

Ruby je skvělá, sympatická a trpělivá učitelka. Naučila jsem se spoustu nových slovíček, frází, zlepšila výslovnost a celkovou konverzacii. Výuka byla zajímavá a určitě splnila účel a moje požadavky. Velmi jsem si ji oblíbila (i jejího malého syna) a spřátelili jsme se :) Mohu jen doporučit.

Other comments

5

Lekce s Ruby jsou super! Stále vymýšlí témata ke konverzaci a za tu hodinu se opravdu nenudím, rychle to uteče. Je pečlivá, opravuje moje špatné věty a pracujeme na slovní zásobě. Navíc je velmi milá a má opravdu srozumitelnou angličtinu i pro začátečníky. Pro mě je to nejlepší učitelka co jsem kdy měla a už bych neměnila. I za těch pár lekcí vidím větší pokrok než za půl roku v jazykové škole. Mohu všem vřele doporučit!

Other comments

5

Díky lekcím anglického jazyka s Ruby jsem si při konverzaci jistější a rozšířila se mi slovní zásoba. Ruby je časově flexibilní a dokáže se přizpůsobit mým požadavkům. Lekce jsou zábavné. Všem, kdo chtějí na své angličtině pracovat mohu vřele doporučit. :-)

Other comments

View All >

About Me

Looking For:
Privates

What I Like About The Czech Republic:

I love how beautiful the Czech Republic is and its central location. I also like the low crime rate and how polite the children are.


In the Czech Republic Since:
2014

Languages I Speak:
English

Hobbies And Interests:

Right now I spend most of my time taking care of my 5-year-old. I do still find time to read, though. I've always loved reading. I also love good food and wine.


Hometown:
The Hamptons, New York

Miscellaneous:
Native SpeakerEducation

High school
TEFL Certificate

Additional Information:

Personal e-mail: rubympatterson@gmail.com


Experience

I have experience teaching:
TOEFL, English for Children, Business English, English for Beginners, Advanced English, English Conversation, Intensive English lessons,

Companies Taught For:

Schools Taught for:

Other countries Taught In:
France, Italy, Indonesia, USA

Years Teaching:
3 - 5 Years